Loading...

“ Neden mi Az Uyuyoruz ? Çünkü Daha Çok Üretiyoruz . . .”

DİJİTAL VE GRAFİK TASARIM

DİGİTAL GRAFİK TASARIM

Mornet Reklam Ajansı, bünyesindeki kreatif direktörler, art direktörler ve grafikerlerden oluşan geniş grafik tasarım kadrosuyla basılı ve dijital mecralar için yüksek etkileşimli tasarımlara hayat verir. Grafik tasarımın başarıya ulaşması, yaratıcılığın yanında sektöre hakimiyeti de gerektiren bir konudur.


Gerçekleştirdiği analizler ve araştırmalar sayesinde sadece reklam-iletişim sektörüne değil, çözüm ortağı olduğu markaların sektörüne de hakim olan Mornet Reklam Ajansı, şirketlerin potansiyel müşteri profiline göre hazırladığı grafik tasarım çalışmalarıyla marka değerini artırır. Öncelikle, grafik tasarım projesi isteyen marka ile bir toplantı gerçekleştirilir ve toplantı akabinde markanın hedef kitle analizi, sektör analizi ve benchmarking çalışmaları hayata geçirilerek bu araştırmalar sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda metinsel ve görsel tasarımlar gerçekleştirilir. Mornet Reklam Ajansı’nın son teknolojiye paralel olarak sürekli geliştirdiği ve tam hizmet sunduğu stüdyolarında gerçekleştirdiği grafik tasarım çalışmaları; estetik, yaratıcı ve efektif olmasının yanı sıra marka ruhuna uygunluğuyla kurumsal bütünlüğü sağlar ve söz konusu markaya prestij ve artı değer katar.
Grafik tasarım, hayal gücünün üretime dönüştürülerek görsel ortama aktarılmasıdır ve grafik tasarım programları kullanılarak gerçekleştirilir.

Logo Tasarımı, Afiş, Bilboard,Pano, Antedli, Zarf, Kartvizit, Fatura Seri Tasarım, Dizgi Kitap Tasarımı, Ambalaj Tasarımı, Stand Tasarımı, Web Tasarımı, Kurumsal kimlik Tasarımı