Loading...

“ Neden mi Az Uyuyoruz ? Çünkü Daha Çok Üretiyoruz . . .”

KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik bir firmanın künyesi niteliğinde olup tüm içerikler kapsamında tasarımı ve yönetimi açısından önem arz etmektedir. Kurumsal kimlik çalışmaları her biri alanında uzman ekibimiz ile müşteri grubumuza özel tasarlanmaktadır. Kurumsal Kimlik İçeriklerimizin bazıları ;

Grafik ve Digital Tasarım :

Tüm grafik ve digital tasarımları kapsamaktadır. Tanıtım ve Animasyon videoları , Reklam çekimleri, Drone kayıtları ( Gökyüzü/Havadan çekimler ), Katalog tasarımı, 3D Maket tasarımı ve projelendirmesi, Bilboard Tasarım & Teaser İçerikleri , Dergi ve Gazete Reklam tasarımları, Logo , Amblem ……vb. içerikler, ( Grafik / Digital Tasarım Uzmanı ve Reklam Uzmanı tarafından hazırlanmaktadır. )

Reklam Çalışmaları :

İlgili ürün gamına göre ve belirlenen limitler dahilinde yerel ve ulusal bazlı hazırlanmaktadır.

Yazılı Medya ( Dergi , Gazete…vb ) Reklam ve Tanıtım Hizmetleri, Görsel Medya ( TV kanalları … vb ) Reklam ve Tanıtım Hizmetleri, Bilboard ve Reklam alanı kiralama Hizmetleri, Röportaj , Davet ve Protokol Hizmetleri , Fuar ve Lansman Hizmetleri, VIP Organizasyon Hizmetleri, ( Reklam Departmanı tarafından organize edilmektedir. )

Firma Tanıtım ve Promosyon Ürünleri :

Müşterinin grubunun kurumsal yapısına uygun şekilde tasarlanır ve uygulanır.

Kartvizit , totem/tabela …vb benzer ürün grupları, Makbu evraklar ( Fatura , Antetli , Zarf …vb ), Tüm promosyon materyalleri ( logolu/logosuz ), ( Grafik Uzmanı tarafından tasarlanıp Reklam Departmanı tarafından temin edilmektedir. )

Sosyal medya çalışmaları :

İlgili sosyal medya mecralarında sistematik paylaşımlar ile tanıtım yapılmaktadır.

Twitter, Facebook, Instagram, Google adwords ( Sosyal Medya Uzmanı tarafından hazırlanmaktadır. )

Web Hizmeti :

Müşteri grubuna özel tasarım ve içerikli site dizaynı ile sürekli güncelleme imkanı sunar.

Web sitesi design/tasarım ( Hazır şablon kullanılmayıp özel tasarım yapılmaktadır.), Mail Box Hizmeti ( Kurumsal mail hesabı açılışları ve yedeklemeleri yapılmaktadır. ), Site güncellemeleri
( Sosyal Medya Uzmanı tarafından hazırlanmaktadır. )