Loading...

“ Neden mi Az Uyuyoruz ? Çünkü Daha Çok Üretiyoruz . . .”

PR DANIŞMANLIK

PR ( Puplic Relations ) ( Halkla İlişkiler )

PR, görüş ve davranışları etkileyerek, kurum kimliği üzerine bir anlayış yaratan ve algılamaya sahip çıkan bir ilişkiler silsilesi olarak tanımlanabilir. Özel sektöre ait kuruluşların olumlu bir imaja sahip olmaları için gerekli tanıtım politikasının saptanması , kuruluşların bu doğrultuda yönlendirilmesi , insan grupları ve kuruluşlar arasında bilgi akışının sağlanması ve bu bilgi akımının gerekli etkinliği kazanarak amaçlanan sonuca ulaşması için yapılan planlı faaliyetler olarak ta açıklanabilir.

AMACI

PR, çalışmalarının amacı; itibarı korumak, desteklemek, artırmak ve düşünce, davranış biçimlerine etki edebilmektir. Kurumsal Pr Hizmeti markanızın görünür yüzüdür.Kurumsal Kimliğinizin en önemli öğesi logonuzdur. Kurumsal Pr Hizmeti Şirket içi ve dışındaki iletişiminizde markanızın duruşunu temsil eden, antetli kağıt, kartvizit, zarf, dosya, fatura, gibi basılabilir durumda olan öğelerinin tümü kurumsal kimliğinizdir.

Kurumsal Pr Hizmeti Aşamaları; Stratejik Marka Yönetimi, Marka Mimarisi, Konumlandırma, Konsept Geliştirme, Yaratıcı Tanıtım Kampanyası, Projelendirme, Farklılaştırma Stratejileri, Geri dönüşüm-Ölçme, Yaratıcı Tanıtımlar