Loading...

“ Neden mi Az Uyuyoruz ? Çünkü Daha Çok Üretiyoruz . . .”

REKLAM ÇALIŞMALARI

DİJİTAL MEDYA PLANLAMA

Dijital medya planlama dahilinde ilk olarak hedefleri net bir şekilde belirleriz. Markanızın internette hangi mesajı, hangi mecrada, hangi formatta, ne kadar sürede ve ne kadar bütçe ile iletmesi gerektiğini doğru bir şekilde tanımlarız. Valhalla Stratejik Planlama dahilinde belirlediğimiz hedef kitleyi göz önüne alarak, amaçlar doğrultusunda bu kitle ile en doğru iletişimi sağlayacak kreatif mesajı belirleriz. İletilmek istenen mesaj, net ve kolay anlaşılır olmalıdır. Hedef tüketici kitlesine doğrudan ulaşan ve en iyi geri dönüşü veren mecraları dikkatle seçeriz. Valhalla olarak daha sonra bu mecralara uygun kreatif görsel ve içerikleri yaratırız. Kampanya yayın sürecini dinamik olarak yönetir ve kampanya sonuçlarını size ayrıntılı olarak raporlarız.

GOOGLE REKLAMLARI

Google, Arama Motoru Pazarlama kavramı altında, reklam verenlerin kullanımı amacı ile “Adwords” reklam servisini sunmaktadır. Google Adwords, ( Google Reklamları ) arama motoru sonuç sayfalarında sayfa içi, en üst ve en alt alanda ve sağ kolonda reklam yayınlamayı sağlayan servistir. Google Reklamlarının en önemli avantajı, hedef kitlenize direkt ulaşımdır. Reklam içeriğiniz; kurum veya markanız ile ilgilenen, hizmetlerinize ihtiyaç duyabilecek potansiyel kullanıcılara gösterilir. Sadece Google reklamlarına tıklayarak hedef web sitesine yönlenen kullanıcı başına ücretlendirme yapılır. Google reklam kampanyaları kapsamında, Mornet Reklam Ajansı, öncelikli olarak markanızın ihtiyaçlarını ve hedeflerini saplar. Markanızın ihtiyaçlarına yönelik anahtar kelimeleri tespit ettikten sonra reklamın gösterilmesi gereken doğru kitleyi belirleriz. Bu kitleyi göz önüne alan Valhalla, detaylı hedefleme yaparız ve reklam harcaması ile en yüksek kalitede tıklama oranını elde etmeyi amaçlarız.FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook Reklamları, Facebook üzerinde markanızın ya da işletmenizin reklamını kolayca yapabileceğiniz çok avantajlı bir internet reklam uygulamasıdır. Facebook reklamlarında yaş, cinsiyet, medeni hal, şehir, eğitim gibi birçok hedefleme seçeneği bulunmaktadır. Facebook reklamları tıklama başı (CPC) ve gösterim başı (CPM) olmak üzere iki türlü reklam yayınlanma seçeneğine sahiptir. Valhalla olarak markanız için yapacağımız detaylı hedefleme ile doğru hedef kitleye ulaşarak, markanızın tanınırlığını sağlarız ve ürünlerinizin satışını arttırırız. Ayrıca markanız için oluşturacağımız uzun dönemli bir iletişim stratejisi kapsamında, Facebook Reklamları ile Facebook sayfanızda takipçi kitlesi oluştururuz ve bu kitleyi potansiyel müşterilerinize dönüştürmeyi amaçlarız.

BANNER REKLAMLARI

Banner Reklamları, web sitesi sayfalarına yerleştirilen, statik veya dinamik (anime) reklamlardır ve birçok farklı formatta banner reklam uygulaması bulunmaktadır. Banner kampanyaları, genel olarak CPM birim fiyatı üzerinden yani görüntüleme bazlı ücretlendirilmektedir ve İnternet Reklamcılığı kapsamında halen en popüler reklam türüdür. Valhalla Reklam, Medya Planlama kapsamında, doğru seçilmiş web sitelerinde etkili ve ilgi çekici banner reklamları yayınlarız. Bu sayede marka, ürün ve hizmetlerinizi tanıtırız ve web sitenize rölatif trafik çekeriz. Banner reklamlarında tasarım ve formatın yayın yapılacak web sitesi ziyaretçilerine hitap etmesi için, banner formatlarını yayıncı segmentine uygun bir şekilde planlarız. Valhalla Medya Planı kapsamında, yayıncı spesifikasyon dosyalarını göz önüne alarak, ilgi çekici, mümkün olduğu noktalarda etkileşim sağlayan ve ?Tıklama Oranları? yüksek banner kampanyaları uygularız. Genel olarak tasarım ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz banner çeşitleri arasında, standart banner reklamları, expendable vb. etkileşimli banner reklamları, interstitial, ad corner, floating ad gibi rich-media banner formatları bulunmaktadır.

RAPORLAMA

İnternet Reklamcılığı, ekomomik, hızlı ve detaylı olarak ölçülebilir olduğundan geleneksel reklam uygulamalarından çok daha avantajlıdır.